czwartek, 14 kwietnia 2016

Seria Śnieżka Barwy Natury


śnieżka barwy natury
Śnieżka wypuściła niezwykle atrakcyjną serię farb gorąco przyjętych przez klientów. Barwy natury to wysokiej jakości emulsje, których cechami charakterystyczną są duża siła krycia oraz świetna wydajność i trwałość kolorów. Świetnej jakości matowa powłoka pozwala ścianom na tak zwane oddychanie. Śnieżka Barwy Natury to seria farb przeznaczonych do malowania ochronno-dekoracyjnego powierzchni cementowo-wapiennych, drewnianych, betonowych, gipsowych oraz wielu innych.

Emulsja Barwy Natury sprzedawana jest w opakowaniach o pojemności od 2,5 do 5 litrów. Można nanosić ją przy pomocy pędzla, wałka oraz natryskowo. Jeden litr przy malowaniu jednowarstwowym umożliwia pokrycie fragmentu ściany o powierzchni aż do 14 metrów sześciennych. Ta matowa farba do wnętrz jest bezpieczna dla zdrowia (posiada atest Państwowego Zakładu Higieny) . Ponadto cechuje ją wysoka odporność na zabrudzenia i łatwość zmywania naniesionych na nią plam.


Magia Koloru 

Śnieżka Barwy Natury to bardzo duży wybór kolorów. Producent zapewnił nam 62 unikalne odcienie farby. Niektóre z nich świetnie nadają się do malowania ścian w domu, który ma być urządzony w bardzo popularnym w ostatnim czasie stylu skandynawskim. Przytoczyć tu można kolory takie jak Majowa Konwalia, Lilia Wodna czy Muszelkowe Wybrzeże. Również fanów bardziej „żywych” kolorów zadowoli oferta Śnieżki. Z pewnością przypadnie im do gustu kilka odcieni, na czele z Górskim Krokusem, Bukietem Róż lub Zachodzącym Słońcem. Trzeba oddać producentowi, że bardzo zadbał o nazwy kolorów. Działają one bowiem na wyobraźnie, często są bardzo trafne. Niezwykłą staranność włożono również w projekt graficzny opakowania.

Czas zabrać się za malowanie

 

Przede wszystkim przed malowaniem należy przygotować podłoże – powinno być one trwałe, suche oraz pozbawione tłustych zabrudzeń i kurzu. Aby uniknąć niemiłych sytuacji związanych z kryciem, podłoże nowe, szpachlowane lub to o intensywnej barwie trzeba pomalować ścianę podkładową emulsją Śnieżki. Jeśli na powierzchni są wielkie zacieki, należy pomalować ją farbą Zacieki-Plamy. Z kolei luźne podłoże powinno się zagruntować odpowiednim specyfikiem. Gdy jesteśmy pewni, że podłoże zostało odpowiednio przystosowane do malowania, możemy zabrać się za przygotowanie wybranej przez nas farby. Emulsję należy dokładnie wymieszać. W przypadku kilku opakowań tego samego produktu, musimy przedtem go przelać do większego zbiornika. W szczególności jeżeli dysponujemy farbami z innych partii produkcyjnych. Emulsję Barwy Natury należy nakładać wałkiem, pędzlem lub natryskiem. Farbę należy rozprowadzać uważnie i równomiernie. Pamiętajmy, że prace malarskie powinniśmy wykonywać w temperaturze minimum 10 i maksimum 30 stopni Celsjusza. Z kolei efekt oceniamy dopiero po zupełnym wyschnięciu obu warstw emulsji.
 

Seria farb Śnieżka Barwy Natury daje nam gwarancję najwyższej jakości. Cieszy także bardzo duża ilość możliwych do wyboru odcieni, które, nawiasem mówiąc, są bardzo dobrze ponazywane. Barwy możemy wybrać w zależności od naszych potrzeb – szeroka oferta pozwala na rozmaite rozwiązania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz