wtorek, 17 stycznia 2017

Emulsje Beckers Designer Kitchen & Bathroom

Wybór idealnego koloru, staranne pomalowani ścian, ustawienie mebli – wszystko to zajmuje nam dużo czasu i wysiłku, ale pod koniec dale satysfakcję. Efektami malowania cieszymy się przez następne dni, tygodnie, miesiące, lata. No właśnie. Jak długo? Zdarza się niestety, że pierwsze zabrudzenia pojawiają się szybko, niwecząc rezultaty naszych starań i odbierając ścianom estetyczny wygląd. Pomieszczenia szczególnie narażone to łazienka i kuchnia. Warto zatem do ich malowania wybrać emulsję zmywalną i jak najbardziej odporną za zabrudzenia. Dziś przyjrzymy się propozycji Beckers: farbom przeznaczonym specjalnie do trudnych warunków panujących głownie w łazience i kuchni, choć nie tylko.


Tłuste plamy, wilgoć, zacieki – bardzo psują wygląd naszych ścian. Emulsja do stosowania w kuchni czy łazience powinna być zatem przede wszystkim ścieralna. Emulsje Beckers Designer Kitchen & Bathroom wyróżniają się pierwszą klasą ścieralności, dzięki czemu bardzo łatwo wytrzeć z nich wszelkie zabrudzenia. Farba nie rozmywa się i nie traci koloru podczas kontaktu z woda i gąbką czy ściereczką. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się także w pokojach dziecięcych, w których gładka powierzchnia pomalowanych ścian ulec może rozmaitym, czasem nietypowym zanieczyszczeniom. Z powierzchni pomalowanych Beckers Designer Kitchen & Bathroom zmyjesz plamy z farb plakatowych czy rysunki wykonane kredkami.

Oprócz tego emulsje Beckers charakteryzują się wysoka odpornością na czynniki zewnętrzne. Kolory nie bledną i są trwałe przez długi czas, nawet w kontakcie z wilgocią, wysokimi temperaturami czy ciepłą para wodną.

Wybranym kolorem możemy cieszyć się dłużej, a paleta jest dość obszerna i uniwersalna. Dominują w niej raczej delikatne i pastelowe kolory, choć znajdziemy tu również bardziej zdecydowane i odważne odcienie.

Wśród tych najciekawszych i najmodniejszych w tym sezonie wybraliśmy między innymi szlachetny odcień Porcelain Grey, stonowany Morning Coffey, słodki lofty Violet oraz subtelny Carmel Cookie.A Wy, co sądzicie? Mieliście jakieś doświadczenia z Kitchen & Bathroom? Które kolory z nowej palety Beckers podobają się wam najbardziej?


Pełen asortyment farb Beckers Designer Kitchen & Bathroom dostępny jest między innymi w naszym ulubionym sklepie, czyli oczywiście u Pana Bogdana!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz