środa, 6 lipca 2016

Śnieżka Kuchnia Łazienka

śnieżka kuchnia łazienka
Jakiś czas temu pisaliśmy o serii barwy Natury – wpis ten znajdziecie w tym miejscu. Dziś bierzemy pod lupę pierwszy drugi produkt Śnieżki, który stanowi lateksowa farba Kuchnia Łazienka.


Właściwości


Śnieżka Kuchnia Łazienka to warta uwagi farba lateksowa wzbogacona dodatkiem sylikonu. Zastosowana w niej technologia silver formula pomagać redukować ilość bakterii i grzybów na ścianach. Dzięki temu nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia człowieka. Srebro zawarte w omawianej farbie zapewnia właściwości biobójcze praktycznie aż do momentu usunięcia jej ze ściany. Jeśli szkodliwe bakterie lub grzyby dostają się na stworzoną dzięki farbom Śnieżka Kuchnia Łazienka powłokę, natychmiastowo są likwidowane dzięki cząsteczkom srebra. Ochrona przez różnego rodzaju mikroorganizmami zapewnia poczucie higienicznego komfortu. Skuteczność technologii silver formula oraz właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne zostały potwierdzone w warunkach laboratoryjnych przez POCH z siedzibą w Gliwicach. Kuchnia i łazienka to miejsca, w których nietrudno o różnego rodzaju zabrudzenia takie jak zacieki czy plamy. Zgonie z nazwą produkt Śnieżki został stworzony z myślą specjalnie o tych pomieszczeniach. Farba Kuchnia Łazienka zapewnia ochronę przed szorowaniem i zmywaniem. W pokojach zawartych w nazwie produktu Śnieżki często występują podwyższony poziom wilgotność. Z tego też powodu producent zadbał o to, by jego farba wykazywała zwiększoną odporność na wilgoć i wodę.Informacje


Farbę Śnieżka Kuchnia Łazienka wyróżnia wysoka wydajność. Jeden litr produktu umożliwia pomalowanie powierzchni aż 12 metrów kwadratowych. Omawiana farba dostępna jest w kilku opakowaniach (1, 2,5 lub 5 litrów). Zapewnia nam to elastyczność – nie musimy kupować dużej ilości farby, jeżeli wiemy, iż starczy nam przykładowo jedynie opakowanie litrowe. W zależności od stanu poprzedniej powłoki farbę Śnieżka Kuchnia Łazienka należy jedno- lub dwukrotnie nanieść na ściany i sufity. W przypadku pomieszczenia czystego z dobrym stanem powłoki wystarczy stworzenie jednej warstwy. Produkt Śnieżki można nanosić za pomocą pędzla, wałka lub natryskowo, co sprawia, że sposób nanoszenie może być dopasowany do naszych preferencji. Kuchnia Łazienka to seria stworzona z myślą o podwyższonej ochronie. Nie oznacza to jednak, że zrezygnowano z walorów estetycznych. Farbę możemy bowiem nabyć w kilkunastu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz